Spankingová seznamka

Rozhodl jsem se otevřít na deníku spankingovou seznamku.
Budu rád, když ve svých nabídkách k seznámení aspoň trošku popíšete vaše spankingové představy, koho hledáte. Vždycky je lepší, když Vám odpoví jen ti, se kterými si můžete rozumět, než když dostanete 150 odpovědí, které Vám nic neříkají. Taky musíte specifikovat, zda jste dominantní, submisivní nebo Vám třeba vyhovují obě role.
Obsah textů nebudu nijak omezovat. Asi nemusím zdůrazňovat, že není nejlepší zveřejnit svůj pracovní mail a hned v prvním mailu na sebe všechno prozradit včetně adresy domů.
Svůj inzerát směřujte do správné rubriky. Kdo pošle inzerát do nesprávné rubriky nebo bude na seznamku psát neúplné nebo nesmyslné inzeráty, bude potrestán pětadvaceti ranami lískovým prutem na holou přivázaný na trestné lavici.
Na inzeráty je povoleno odpovídat pouze emailem na uvedenou emailovou adresu. Nechci vidět odpovědi na inzeráty přímo v rubrice. Kdo vloží vzkaz jako odpověď na inzerát přímo do stejné rubriky, kde se inzerát nachází, bude potrestán třiceti ranami metlou a bude přitom úplně nahý připoutaný k trestné koze.
Protože jediným kontaktem na inzerenta je emailová adresa, je přísně zakázáno vkládat inzeráty bez úplné emailové adresy. Kdo vloží inzerát s chybnou emailovou adresou, bude potrestán patnácti ranami bejkovcem připoutaný na trestné lavici.

Ona hledá jeho

Ona hledá ji

On hledá ji

On hledá jeho

Dopisování o spankingu